Lidia Kalita Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

40

Lidia Kalita Banská Bystrica

Lidia Kalita Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lidia Kalita v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lidia Kalita Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lidia Kalita, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lidia Kalita Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lidia Kalita Banská Bystrica.

Predajne Lidia Kalita Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lidia Kalita prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lidia Kalita v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lidia Kalita sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lidia Kalita sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lidia Kalita Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lidia Kalita v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lidia Kalita Banská Bystrica.

Mapa Lidia Kalita Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lidia Kalita Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lidia Kalita ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lidia Kalita Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lidia Kalita Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lidia Kalita Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lidia Kalita sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lidia Kalita Banská Bystrica

Lidia Kalita Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lidia Kalita, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lidia Kalita Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lidia Kalita Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lidia Kalita Banská Bystrica

Reklamácie Lidia Kalita Banská Bystrica

Vedúci predajne Lidia Kalita Banská Bystrica

Leták Lidia Kalita Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lidia Kalita? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lidia Kalita Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lidia Kalita Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lidia Kalita je návšteva ľubovoľnej predajne Lidia Kalita Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lidia Kalita Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lidia Kalita Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lidia Kalita Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lidia Kalita. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lidia Kalita Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lidia Kalita? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lidia Kalita v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lidia Kalita Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lidia Kalita Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lidia Kalita Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lidia Kalita.

Hodnotenie a recenzie Lidia Kalita Banská Bystrica

Máte na Lidia Kalita Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lidia Kalita a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lidia Kalita Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂