Linia Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

64

Linia Banská Bystrica

Linia Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Linia v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Linia Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Linia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Linia Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Linia Banská Bystrica.

Predajne Linia Banská Bystrica

Módna spoločnosť Linia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Linia v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Linia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Linia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Linia Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Linia v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Linia Banská Bystrica.

Mapa Linia Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Linia Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Linia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Linia Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Linia Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Linia Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Linia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Linia Banská Bystrica

Linia Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Linia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Linia Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Linia Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Linia Banská Bystrica

Reklamácie Linia Banská Bystrica

Vedúci predajne Linia Banská Bystrica

Leták Linia Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Linia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Linia Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Linia Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Linia je návšteva ľubovoľnej predajne Linia Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Linia Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Linia Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Linia Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Linia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Linia Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Linia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Linia v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Linia Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Linia Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Linia Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Linia.

Hodnotenie a recenzie Linia Banská Bystrica

Máte na Linia Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Linia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Linia Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂