Lipsy London Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

49

Lipsy London Banská Bystrica

Lipsy London Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lipsy London v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lipsy London Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lipsy London, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lipsy London Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lipsy London Banská Bystrica.

Predajne Lipsy London Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lipsy London prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lipsy London v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lipsy London sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lipsy London sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lipsy London Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lipsy London v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lipsy London Banská Bystrica.

Mapa Lipsy London Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lipsy London Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lipsy London ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lipsy London Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lipsy London Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lipsy London Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lipsy London sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lipsy London Banská Bystrica

Lipsy London Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lipsy London, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lipsy London Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lipsy London Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lipsy London Banská Bystrica

Reklamácie Lipsy London Banská Bystrica

Vedúci predajne Lipsy London Banská Bystrica

Leták Lipsy London Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lipsy London? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lipsy London Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lipsy London Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lipsy London je návšteva ľubovoľnej predajne Lipsy London Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lipsy London Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lipsy London Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lipsy London Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lipsy London. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lipsy London Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lipsy London? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lipsy London v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lipsy London Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lipsy London Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lipsy London Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lipsy London.

Hodnotenie a recenzie Lipsy London Banská Bystrica

Máte na Lipsy London Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lipsy London a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lipsy London Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂