Lisca Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Lisca Banská Bystrica

Lisca Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lisca v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lisca Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lisca, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lisca Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lisca Banská Bystrica.

Predajne Lisca Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lisca prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lisca v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lisca sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lisca sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lisca Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lisca v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lisca Banská Bystrica.

Mapa Lisca Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lisca Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lisca ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lisca Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lisca Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lisca Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lisca sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lisca Banská Bystrica

Lisca Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lisca, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lisca Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lisca Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lisca Banská Bystrica

Reklamácie Lisca Banská Bystrica

Vedúci predajne Lisca Banská Bystrica

Leták Lisca Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lisca? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lisca Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lisca Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lisca je návšteva ľubovoľnej predajne Lisca Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lisca Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lisca Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lisca Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lisca. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lisca Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lisca? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lisca v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lisca Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lisca Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lisca Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lisca.

Hodnotenie a recenzie Lisca Banská Bystrica

Máte na Lisca Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lisca a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lisca Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂