Liška Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Liška Banská Bystrica

Liška Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Liška v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Liška Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Liška, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Liška Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Liška Banská Bystrica.

Predajne Liška Banská Bystrica

Módna spoločnosť Liška prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Liška v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Liška sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Liška sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Liška Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Liška v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Liška Banská Bystrica.

Mapa Liška Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Liška Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Liška ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Liška Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Liška Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Liška Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Liška sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Liška Banská Bystrica

Liška Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Liška, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Liška Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Liška Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Liška Banská Bystrica

Reklamácie Liška Banská Bystrica

Vedúci predajne Liška Banská Bystrica

Leták Liška Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Liška? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Liška Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Liška Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Liška je návšteva ľubovoľnej predajne Liška Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Liška Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Liška Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Liška Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Liška. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Liška Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Liška? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Liška v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Liška Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Liška Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Liška Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Liška.

Hodnotenie a recenzie Liška Banská Bystrica

Máte na Liška Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Liška a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Liška Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂