Litex Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

111

Litex Banská Bystrica

Litex Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Litex v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Litex Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Litex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Litex Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Litex Banská Bystrica.

Predajne Litex Banská Bystrica

Módna spoločnosť Litex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Litex v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Litex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Litex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Litex Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Litex v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Litex Banská Bystrica.

Mapa Litex Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Litex Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Litex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Litex Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Litex Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Litex Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Litex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Litex Banská Bystrica

Litex Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Litex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Litex Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Litex Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Litex Banská Bystrica

Reklamácie Litex Banská Bystrica

Vedúci predajne Litex Banská Bystrica

Leták Litex Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Litex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Litex Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Litex Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Litex je návšteva ľubovoľnej predajne Litex Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Litex Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Litex Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Litex Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Litex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Litex Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Litex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Litex v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Litex Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Litex Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Litex Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Litex.

Hodnotenie a recenzie Litex Banská Bystrica

Máte na Litex Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Litex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Litex Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂