Liu Jo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

107

Liu Jo Banská Bystrica

Liu Jo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Liu Jo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Liu Jo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Liu Jo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Liu Jo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Liu Jo Banská Bystrica.

Predajne Liu Jo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Liu Jo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Liu Jo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Liu Jo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Liu Jo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Liu Jo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Liu Jo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Liu Jo Banská Bystrica.

Mapa Liu Jo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Liu Jo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Liu Jo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Liu Jo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Liu Jo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Liu Jo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Liu Jo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Liu Jo Banská Bystrica

Liu Jo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Liu Jo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Liu Jo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Liu Jo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Liu Jo Banská Bystrica

Reklamácie Liu Jo Banská Bystrica

Vedúci predajne Liu Jo Banská Bystrica

Leták Liu Jo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Liu Jo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Liu Jo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Liu Jo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Liu Jo je návšteva ľubovoľnej predajne Liu Jo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Liu Jo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Liu Jo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Liu Jo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Liu Jo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Liu Jo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Liu Jo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Liu Jo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Liu Jo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Liu Jo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Liu Jo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Liu Jo.

Hodnotenie a recenzie Liu Jo Banská Bystrica

Máte na Liu Jo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Liu Jo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Liu Jo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂