Looke Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

47

Looke Banská Bystrica

Looke Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Looke v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Looke Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Looke, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Looke Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Looke Banská Bystrica.

Predajne Looke Banská Bystrica

Módna spoločnosť Looke prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Looke v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Looke sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Looke sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Looke Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Looke v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Looke Banská Bystrica.

Mapa Looke Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Looke Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Looke ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Looke Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Looke Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Looke Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Looke sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Looke Banská Bystrica

Looke Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Looke, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Looke Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Looke Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Looke Banská Bystrica

Reklamácie Looke Banská Bystrica

Vedúci predajne Looke Banská Bystrica

Leták Looke Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Looke? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Looke Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Looke Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Looke je návšteva ľubovoľnej predajne Looke Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Looke Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Looke Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Looke Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Looke. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Looke Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Looke? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Looke v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Looke Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Looke Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Looke Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Looke.

Hodnotenie a recenzie Looke Banská Bystrica

Máte na Looke Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Looke a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Looke Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂