Lorenzi Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

43

Lorenzi Banská Bystrica

Lorenzi Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lorenzi v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lorenzi Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lorenzi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lorenzi Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lorenzi Banská Bystrica.

Predajne Lorenzi Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lorenzi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lorenzi v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lorenzi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lorenzi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lorenzi Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lorenzi v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lorenzi Banská Bystrica.

Mapa Lorenzi Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lorenzi Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lorenzi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lorenzi Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lorenzi Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lorenzi Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lorenzi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lorenzi Banská Bystrica

Lorenzi Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lorenzi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lorenzi Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lorenzi Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lorenzi Banská Bystrica

Reklamácie Lorenzi Banská Bystrica

Vedúci predajne Lorenzi Banská Bystrica

Leták Lorenzi Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lorenzi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lorenzi Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lorenzi Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lorenzi je návšteva ľubovoľnej predajne Lorenzi Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lorenzi Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lorenzi Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lorenzi Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lorenzi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lorenzi Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lorenzi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lorenzi v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lorenzi Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lorenzi Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lorenzi Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lorenzi.

Hodnotenie a recenzie Lorenzi Banská Bystrica

Máte na Lorenzi Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lorenzi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lorenzi Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂