Luhta Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Luhta Banská Bystrica

Luhta Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Luhta v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Luhta Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Luhta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Luhta Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Luhta Banská Bystrica.

Predajne Luhta Banská Bystrica

Módna spoločnosť Luhta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Luhta v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Luhta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Luhta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Luhta Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Luhta v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Luhta Banská Bystrica.

Mapa Luhta Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Luhta Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Luhta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Luhta Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Luhta Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Luhta Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Luhta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Luhta Banská Bystrica

Luhta Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Luhta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Luhta Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Luhta Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Luhta Banská Bystrica

Reklamácie Luhta Banská Bystrica

Vedúci predajne Luhta Banská Bystrica

Leták Luhta Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Luhta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Luhta Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Luhta Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Luhta je návšteva ľubovoľnej predajne Luhta Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Luhta Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Luhta Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Luhta Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Luhta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Luhta Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Luhta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Luhta v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Luhta Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Luhta Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Luhta Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Luhta.

Hodnotenie a recenzie Luhta Banská Bystrica

Máte na Luhta Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Luhta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Luhta Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂