Maxima Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

45

Maxima Banská Bystrica

Maxima Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Maxima v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Maxima Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Maxima, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Maxima Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Maxima Banská Bystrica.

Predajne Maxima Banská Bystrica

Módna spoločnosť Maxima prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Maxima v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Maxima sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Maxima sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Maxima Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Maxima v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Maxima Banská Bystrica.

Mapa Maxima Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Maxima Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Maxima ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Maxima Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Maxima Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Maxima Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Maxima sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Maxima Banská Bystrica

Maxima Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Maxima, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Maxima Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Maxima Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Maxima Banská Bystrica

Reklamácie Maxima Banská Bystrica

Vedúci predajne Maxima Banská Bystrica

Leták Maxima Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Maxima? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Maxima Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Maxima Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Maxima je návšteva ľubovoľnej predajne Maxima Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Maxima Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Maxima Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Maxima Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Maxima. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Maxima Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Maxima? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Maxima v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Maxima Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Maxima Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Maxima Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Maxima.

Hodnotenie a recenzie Maxima Banská Bystrica

Máte na Maxima Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Maxima a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Maxima Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂