Mery Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

56

Mery Banská Bystrica

Mery Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Mery v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mery Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mery, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mery Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mery Banská Bystrica.

Predajne Mery Banská Bystrica

Módna spoločnosť Mery prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mery v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mery sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mery sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Mery Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mery v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mery Banská Bystrica.

Mapa Mery Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mery Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mery ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mery Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Mery Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mery Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mery sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mery Banská Bystrica

Mery Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Mery, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mery Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mery Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Mery Banská Bystrica

Reklamácie Mery Banská Bystrica

Vedúci predajne Mery Banská Bystrica

Leták Mery Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Mery? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mery Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Mery Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mery je návšteva ľubovoľnej predajne Mery Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mery Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mery Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Mery Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mery. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mery Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Mery? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mery v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mery Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mery Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Mery Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mery.

Hodnotenie a recenzie Mery Banská Bystrica

Máte na Mery Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mery a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mery Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂