Met Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

68

Met Banská Bystrica

Met Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Met v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Met Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Met, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Met Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Met Banská Bystrica.

Predajne Met Banská Bystrica

Módna spoločnosť Met prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Met v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Met sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Met sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Met Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Met v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Met Banská Bystrica.

Mapa Met Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Met Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Met ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Met Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Met Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Met Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Met sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Met Banská Bystrica

Met Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Met, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Met Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Met Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Met Banská Bystrica

Reklamácie Met Banská Bystrica

Vedúci predajne Met Banská Bystrica

Leták Met Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Met? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Met Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Met Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Met je návšteva ľubovoľnej predajne Met Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Met Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Met Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Met Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Met. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Met Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Met? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Met v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Met Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Met Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Met Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Met.

Hodnotenie a recenzie Met Banská Bystrica

Máte na Met Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Met a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Met Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂