Mondo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

54

Mondo Banská Bystrica

Mondo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Mondo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mondo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mondo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mondo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mondo Banská Bystrica.

Predajne Mondo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Mondo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mondo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mondo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mondo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Mondo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mondo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mondo Banská Bystrica.

Mapa Mondo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mondo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mondo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mondo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Mondo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mondo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mondo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mondo Banská Bystrica

Mondo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Mondo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mondo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mondo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Mondo Banská Bystrica

Reklamácie Mondo Banská Bystrica

Vedúci predajne Mondo Banská Bystrica

Leták Mondo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Mondo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mondo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Mondo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mondo je návšteva ľubovoľnej predajne Mondo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mondo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mondo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Mondo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mondo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mondo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Mondo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mondo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mondo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mondo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Mondo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mondo.

Hodnotenie a recenzie Mondo Banská Bystrica

Máte na Mondo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mondo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mondo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂