naketano Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

67

naketano Banská Bystrica

naketano Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní naketano v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní naketano Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou naketano, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o naketano Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní naketano Banská Bystrica.

Predajne naketano Banská Bystrica

Módna spoločnosť naketano prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu naketano v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní naketano sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky naketano sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne naketano Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov naketano v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni naketano Banská Bystrica.

Mapa naketano Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne naketano Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka naketano ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny naketano Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne naketano Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní naketano Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne naketano sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu naketano Banská Bystrica

naketano Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke naketano, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu naketano Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom naketano Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie naketano Banská Bystrica

Reklamácie naketano Banská Bystrica

Vedúci predajne naketano Banská Bystrica

Leták naketano Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták naketano? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku naketano Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták naketano Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku naketano je návšteva ľubovoľnej predajne naketano Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták naketano Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták naketano Banská Bystrica?
V najnovšom letáku naketano Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky naketano. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu naketano Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní naketano? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne naketano v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni naketano Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou naketano Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou naketano Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní naketano.

Hodnotenie a recenzie naketano Banská Bystrica

Máte na naketano Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou naketano a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na naketano Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂