New Rock Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

49

New Rock Banská Bystrica

New Rock Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní New Rock v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní New Rock Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou New Rock, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o New Rock Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní New Rock Banská Bystrica.

Predajne New Rock Banská Bystrica

Módna spoločnosť New Rock prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu New Rock v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní New Rock sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky New Rock sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne New Rock Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov New Rock v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni New Rock Banská Bystrica.

Mapa New Rock Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne New Rock Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka New Rock ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny New Rock Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne New Rock Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní New Rock Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne New Rock sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu New Rock Banská Bystrica

New Rock Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke New Rock, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu New Rock Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom New Rock Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie New Rock Banská Bystrica

Reklamácie New Rock Banská Bystrica

Vedúci predajne New Rock Banská Bystrica

Leták New Rock Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták New Rock? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku New Rock Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták New Rock Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku New Rock je návšteva ľubovoľnej predajne New Rock Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták New Rock Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták New Rock Banská Bystrica?
V najnovšom letáku New Rock Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky New Rock. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu New Rock Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní New Rock? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne New Rock v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni New Rock Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou New Rock Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou New Rock Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní New Rock.

Hodnotenie a recenzie New Rock Banská Bystrica

Máte na New Rock Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou New Rock a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na New Rock Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂