New Yorker Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

59

New Yorker Banská Bystrica

New Yorker Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní New Yorker v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní New Yorker Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou New Yorker, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o New Yorker Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní New Yorker Banská Bystrica.

Predajne New Yorker Banská Bystrica

Módna spoločnosť New Yorker prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu New Yorker v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní New Yorker sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky New Yorker sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne New Yorker Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov New Yorker v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni New Yorker Banská Bystrica.

Mapa New Yorker Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne New Yorker Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka New Yorker ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny New Yorker Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne New Yorker Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní New Yorker Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne New Yorker sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu New Yorker Banská Bystrica

New Yorker Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke New Yorker, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu New Yorker Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom New Yorker Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie New Yorker Banská Bystrica

Reklamácie New Yorker Banská Bystrica

Vedúci predajne New Yorker Banská Bystrica

Leták New Yorker Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták New Yorker? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku New Yorker Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták New Yorker Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku New Yorker je návšteva ľubovoľnej predajne New Yorker Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták New Yorker Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták New Yorker Banská Bystrica?
V najnovšom letáku New Yorker Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky New Yorker. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu New Yorker Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní New Yorker? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne New Yorker v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni New Yorker Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou New Yorker Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou New Yorker Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní New Yorker.

Hodnotenie a recenzie New Yorker Banská Bystrica

Máte na New Yorker Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou New Yorker a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na New Yorker Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂