Next Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

127

Next Banská Bystrica

Next Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Next v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Next Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Next, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Next Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Next Banská Bystrica.

Predajne Next Banská Bystrica

Módna spoločnosť Next prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Next v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Next sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Next sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Next Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Next v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Next Banská Bystrica.

Mapa Next Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Next Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Next ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Next Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Next Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Next Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Next sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Next Banská Bystrica

Next Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Next, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Next Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Next Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Next Banská Bystrica

Reklamácie Next Banská Bystrica

Vedúci predajne Next Banská Bystrica

Leták Next Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Next? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Next Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Next Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Next je návšteva ľubovoľnej predajne Next Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Next Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Next Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Next Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Next. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Next Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Next? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Next v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Next Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Next Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Next Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Next.

Hodnotenie a recenzie Next Banská Bystrica

Máte na Next Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Next a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Next Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂