Nur Der Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

57

Nur Der Banská Bystrica

Nur Der Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Nur Der v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Nur Der Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Nur Der, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Nur Der Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Nur Der Banská Bystrica.

Predajne Nur Der Banská Bystrica

Módna spoločnosť Nur Der prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Nur Der v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Nur Der sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Nur Der sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Nur Der Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Nur Der v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Nur Der Banská Bystrica.

Mapa Nur Der Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Nur Der Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Nur Der ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Nur Der Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Nur Der Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Nur Der Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Nur Der sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Nur Der Banská Bystrica

Nur Der Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Nur Der, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Nur Der Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Nur Der Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Nur Der Banská Bystrica

Reklamácie Nur Der Banská Bystrica

Vedúci predajne Nur Der Banská Bystrica

Leták Nur Der Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Nur Der? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Nur Der Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Nur Der Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Nur Der je návšteva ľubovoľnej predajne Nur Der Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Nur Der Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Nur Der Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Nur Der Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Nur Der. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Nur Der Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Nur Der? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Nur Der v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Nur Der Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Nur Der Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Nur Der Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Nur Der.

Hodnotenie a recenzie Nur Der Banská Bystrica

Máte na Nur Der Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Nur Der a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Nur Der Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂