O.K.Sport Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

44

O.K.Sport Banská Bystrica

O.K.Sport Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní O.K.Sport v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní O.K.Sport Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou O.K.Sport, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o O.K.Sport Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní O.K.Sport Banská Bystrica.

Predajne O.K.Sport Banská Bystrica

Módna spoločnosť O.K.Sport prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu O.K.Sport v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní O.K.Sport sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky O.K.Sport sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne O.K.Sport Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov O.K.Sport v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni O.K.Sport Banská Bystrica.

Mapa O.K.Sport Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne O.K.Sport Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka O.K.Sport ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny O.K.Sport Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne O.K.Sport Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní O.K.Sport Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne O.K.Sport sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu O.K.Sport Banská Bystrica

O.K.Sport Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke O.K.Sport, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu O.K.Sport Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom O.K.Sport Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie O.K.Sport Banská Bystrica

Reklamácie O.K.Sport Banská Bystrica

Vedúci predajne O.K.Sport Banská Bystrica

Leták O.K.Sport Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták O.K.Sport? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku O.K.Sport Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták O.K.Sport Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku O.K.Sport je návšteva ľubovoľnej predajne O.K.Sport Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták O.K.Sport Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták O.K.Sport Banská Bystrica?
V najnovšom letáku O.K.Sport Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky O.K.Sport. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu O.K.Sport Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní O.K.Sport? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne O.K.Sport v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni O.K.Sport Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou O.K.Sport Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou O.K.Sport Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní O.K.Sport.

Hodnotenie a recenzie O.K.Sport Banská Bystrica

Máte na O.K.Sport Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou O.K.Sport a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na O.K.Sport Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂