ODEEH Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

45

ODEEH Banská Bystrica

ODEEH Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní ODEEH v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní ODEEH Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou ODEEH, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o ODEEH Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní ODEEH Banská Bystrica.

Predajne ODEEH Banská Bystrica

Módna spoločnosť ODEEH prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu ODEEH v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní ODEEH sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky ODEEH sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne ODEEH Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov ODEEH v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni ODEEH Banská Bystrica.

Mapa ODEEH Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne ODEEH Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka ODEEH ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny ODEEH Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne ODEEH Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní ODEEH Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne ODEEH sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu ODEEH Banská Bystrica

ODEEH Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke ODEEH, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu ODEEH Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom ODEEH Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie ODEEH Banská Bystrica

Reklamácie ODEEH Banská Bystrica

Vedúci predajne ODEEH Banská Bystrica

Leták ODEEH Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták ODEEH? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku ODEEH Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták ODEEH Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku ODEEH je návšteva ľubovoľnej predajne ODEEH Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták ODEEH Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták ODEEH Banská Bystrica?
V najnovšom letáku ODEEH Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky ODEEH. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu ODEEH Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní ODEEH? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne ODEEH v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni ODEEH Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou ODEEH Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou ODEEH Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní ODEEH.

Hodnotenie a recenzie ODEEH Banská Bystrica

Máte na ODEEH Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou ODEEH a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na ODEEH Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂