Odlo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

73

Odlo Banská Bystrica

Odlo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Odlo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Odlo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Odlo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Odlo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Odlo Banská Bystrica.

Predajne Odlo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Odlo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Odlo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Odlo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Odlo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Odlo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Odlo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Odlo Banská Bystrica.

Mapa Odlo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Odlo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Odlo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Odlo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Odlo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Odlo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Odlo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Odlo Banská Bystrica

Odlo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Odlo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Odlo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Odlo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Odlo Banská Bystrica

Reklamácie Odlo Banská Bystrica

Vedúci predajne Odlo Banská Bystrica

Leták Odlo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Odlo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Odlo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Odlo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Odlo je návšteva ľubovoľnej predajne Odlo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Odlo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Odlo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Odlo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Odlo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Odlo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Odlo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Odlo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Odlo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Odlo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Odlo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Odlo.

Hodnotenie a recenzie Odlo Banská Bystrica

Máte na Odlo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Odlo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Odlo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂