Olip Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

55

Olip Banská Bystrica

Olip Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Olip v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Olip Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Olip, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Olip Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Olip Banská Bystrica.

Predajne Olip Banská Bystrica

Módna spoločnosť Olip prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Olip v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Olip sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Olip sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Olip Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Olip v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Olip Banská Bystrica.

Mapa Olip Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Olip Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Olip ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Olip Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Olip Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Olip Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Olip sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Olip Banská Bystrica

Olip Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Olip, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Olip Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Olip Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Olip Banská Bystrica

Reklamácie Olip Banská Bystrica

Vedúci predajne Olip Banská Bystrica

Leták Olip Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Olip? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Olip Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Olip Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Olip je návšteva ľubovoľnej predajne Olip Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Olip Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Olip Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Olip Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Olip. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Olip Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Olip? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Olip v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Olip Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Olip Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Olip Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Olip.

Hodnotenie a recenzie Olip Banská Bystrica

Máte na Olip Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Olip a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Olip Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂