Omax Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Omax Banská Bystrica

Omax Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Omax v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Omax Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Omax, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Omax Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Omax Banská Bystrica.

Predajne Omax Banská Bystrica

Módna spoločnosť Omax prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Omax v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Omax sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Omax sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Omax Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Omax v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Omax Banská Bystrica.

Mapa Omax Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Omax Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Omax ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Omax Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Omax Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Omax Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Omax sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Omax Banská Bystrica

Omax Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Omax, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Omax Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Omax Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Omax Banská Bystrica

Reklamácie Omax Banská Bystrica

Vedúci predajne Omax Banská Bystrica

Leták Omax Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Omax? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Omax Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Omax Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Omax je návšteva ľubovoľnej predajne Omax Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Omax Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Omax Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Omax Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Omax. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Omax Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Omax? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Omax v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Omax Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Omax Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Omax Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Omax.

Hodnotenie a recenzie Omax Banská Bystrica

Máte na Omax Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Omax a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Omax Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂