Oodji Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

67

Oodji Banská Bystrica

Oodji Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Oodji v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Oodji Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Oodji, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Oodji Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Oodji Banská Bystrica.

Predajne Oodji Banská Bystrica

Módna spoločnosť Oodji prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Oodji v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Oodji sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Oodji sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Oodji Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Oodji v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Oodji Banská Bystrica.

Mapa Oodji Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Oodji Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Oodji ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Oodji Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Oodji Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Oodji Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Oodji sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Oodji Banská Bystrica

Oodji Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Oodji, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Oodji Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Oodji Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Oodji Banská Bystrica

Reklamácie Oodji Banská Bystrica

Vedúci predajne Oodji Banská Bystrica

Leták Oodji Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Oodji? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Oodji Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Oodji Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Oodji je návšteva ľubovoľnej predajne Oodji Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Oodji Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Oodji Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Oodji Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Oodji. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Oodji Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Oodji? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Oodji v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Oodji Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Oodji Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Oodji Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Oodji.

Hodnotenie a recenzie Oodji Banská Bystrica

Máte na Oodji Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Oodji a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Oodji Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂