Oxdog Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

54

Oxdog Banská Bystrica

Oxdog Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Oxdog v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Oxdog Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Oxdog, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Oxdog Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Oxdog Banská Bystrica.

Predajne Oxdog Banská Bystrica

Módna spoločnosť Oxdog prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Oxdog v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Oxdog sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Oxdog sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Oxdog Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Oxdog v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Oxdog Banská Bystrica.

Mapa Oxdog Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Oxdog Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Oxdog ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Oxdog Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Oxdog Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Oxdog Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Oxdog sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Oxdog Banská Bystrica

Oxdog Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Oxdog, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Oxdog Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Oxdog Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Oxdog Banská Bystrica

Reklamácie Oxdog Banská Bystrica

Vedúci predajne Oxdog Banská Bystrica

Leták Oxdog Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Oxdog? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Oxdog Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Oxdog Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Oxdog je návšteva ľubovoľnej predajne Oxdog Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Oxdog Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Oxdog Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Oxdog Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Oxdog. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Oxdog Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Oxdog? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Oxdog v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Oxdog Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Oxdog Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Oxdog Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Oxdog.

Hodnotenie a recenzie Oxdog Banská Bystrica

Máte na Oxdog Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Oxdog a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Oxdog Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂