OZETA Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

73

OZETA Banská Bystrica

OZETA Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní OZETA v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní OZETA Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou OZETA, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o OZETA Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní OZETA Banská Bystrica.

Predajne OZETA Banská Bystrica

Módna spoločnosť OZETA prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu OZETA v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní OZETA sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky OZETA sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne OZETA Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov OZETA v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni OZETA Banská Bystrica.

Mapa OZETA Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne OZETA Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka OZETA ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny OZETA Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne OZETA Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní OZETA Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne OZETA sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu OZETA Banská Bystrica

OZETA Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke OZETA, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu OZETA Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom OZETA Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie OZETA Banská Bystrica

Reklamácie OZETA Banská Bystrica

Vedúci predajne OZETA Banská Bystrica

Leták OZETA Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták OZETA? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku OZETA Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták OZETA Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku OZETA je návšteva ľubovoľnej predajne OZETA Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták OZETA Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták OZETA Banská Bystrica?
V najnovšom letáku OZETA Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky OZETA. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu OZETA Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní OZETA? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne OZETA v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni OZETA Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou OZETA Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou OZETA Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní OZETA.

Hodnotenie a recenzie OZETA Banská Bystrica

Máte na OZETA Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou OZETA a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na OZETA Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂