Paloma Picasso Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

57

Paloma Picasso Banská Bystrica

Paloma Picasso Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Paloma Picasso v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Paloma Picasso Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Paloma Picasso, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Paloma Picasso Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Paloma Picasso Banská Bystrica.

Predajne Paloma Picasso Banská Bystrica

Módna spoločnosť Paloma Picasso prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Paloma Picasso v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Paloma Picasso sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Paloma Picasso sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Paloma Picasso Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Paloma Picasso v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Paloma Picasso Banská Bystrica.

Mapa Paloma Picasso Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Paloma Picasso Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Paloma Picasso ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Paloma Picasso Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Paloma Picasso Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Paloma Picasso Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Paloma Picasso sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Paloma Picasso Banská Bystrica

Paloma Picasso Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Paloma Picasso, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Paloma Picasso Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Paloma Picasso Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Paloma Picasso Banská Bystrica

Reklamácie Paloma Picasso Banská Bystrica

Vedúci predajne Paloma Picasso Banská Bystrica

Leták Paloma Picasso Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Paloma Picasso? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Paloma Picasso Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Paloma Picasso Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Paloma Picasso je návšteva ľubovoľnej predajne Paloma Picasso Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Paloma Picasso Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Paloma Picasso Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Paloma Picasso Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Paloma Picasso. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Paloma Picasso Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Paloma Picasso? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Paloma Picasso v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Paloma Picasso Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Paloma Picasso Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Paloma Picasso Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Paloma Picasso.

Hodnotenie a recenzie Paloma Picasso Banská Bystrica

Máte na Paloma Picasso Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Paloma Picasso a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Paloma Picasso Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂