Parajumpers Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

59

Parajumpers Banská Bystrica

Parajumpers Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Parajumpers v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Parajumpers Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Parajumpers, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Parajumpers Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Parajumpers Banská Bystrica.

Predajne Parajumpers Banská Bystrica

Módna spoločnosť Parajumpers prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Parajumpers v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Parajumpers sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Parajumpers sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Parajumpers Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Parajumpers v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Parajumpers Banská Bystrica.

Mapa Parajumpers Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Parajumpers Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Parajumpers ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Parajumpers Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Parajumpers Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Parajumpers Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Parajumpers sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Parajumpers Banská Bystrica

Parajumpers Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Parajumpers, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Parajumpers Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Parajumpers Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Parajumpers Banská Bystrica

Reklamácie Parajumpers Banská Bystrica

Vedúci predajne Parajumpers Banská Bystrica

Leták Parajumpers Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Parajumpers? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Parajumpers Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Parajumpers Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Parajumpers je návšteva ľubovoľnej predajne Parajumpers Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Parajumpers Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Parajumpers Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Parajumpers Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Parajumpers. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Parajumpers Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Parajumpers? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Parajumpers v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Parajumpers Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Parajumpers Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Parajumpers Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Parajumpers.

Hodnotenie a recenzie Parajumpers Banská Bystrica

Máte na Parajumpers Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Parajumpers a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Parajumpers Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂