Parker Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

60

Parker Banská Bystrica

Parker Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Parker v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Parker Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Parker, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Parker Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Parker Banská Bystrica.

Predajne Parker Banská Bystrica

Módna spoločnosť Parker prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Parker v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Parker sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Parker sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Parker Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Parker v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Parker Banská Bystrica.

Mapa Parker Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Parker Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Parker ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Parker Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Parker Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Parker Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Parker sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Parker Banská Bystrica

Parker Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Parker, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Parker Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Parker Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Parker Banská Bystrica

Reklamácie Parker Banská Bystrica

Vedúci predajne Parker Banská Bystrica

Leták Parker Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Parker? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Parker Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Parker Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Parker je návšteva ľubovoľnej predajne Parker Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Parker Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Parker Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Parker Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Parker. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Parker Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Parker? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Parker v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Parker Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Parker Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Parker Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Parker.

Hodnotenie a recenzie Parker Banská Bystrica

Máte na Parker Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Parker a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Parker Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂