Passionata Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

57

Passionata Banská Bystrica

Passionata Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Passionata v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Passionata Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Passionata, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Passionata Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Passionata Banská Bystrica.

Predajne Passionata Banská Bystrica

Módna spoločnosť Passionata prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Passionata v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Passionata sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Passionata sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Passionata Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Passionata v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Passionata Banská Bystrica.

Mapa Passionata Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Passionata Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Passionata ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Passionata Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Passionata Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Passionata Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Passionata sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Passionata Banská Bystrica

Passionata Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Passionata, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Passionata Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Passionata Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Passionata Banská Bystrica

Reklamácie Passionata Banská Bystrica

Vedúci predajne Passionata Banská Bystrica

Leták Passionata Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Passionata? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Passionata Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Passionata Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Passionata je návšteva ľubovoľnej predajne Passionata Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Passionata Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Passionata Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Passionata Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Passionata. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Passionata Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Passionata? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Passionata v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Passionata Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Passionata Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Passionata Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Passionata.

Hodnotenie a recenzie Passionata Banská Bystrica

Máte na Passionata Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Passionata a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Passionata Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂