Patrizia Pepe Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

49

Patrizia Pepe Banská Bystrica

Patrizia Pepe Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Patrizia Pepe v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Patrizia Pepe Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Patrizia Pepe, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Patrizia Pepe Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Patrizia Pepe Banská Bystrica.

Predajne Patrizia Pepe Banská Bystrica

Módna spoločnosť Patrizia Pepe prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Patrizia Pepe v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Patrizia Pepe sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Patrizia Pepe sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Patrizia Pepe Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Patrizia Pepe v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Patrizia Pepe Banská Bystrica.

Mapa Patrizia Pepe Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Patrizia Pepe Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Patrizia Pepe ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Patrizia Pepe Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Patrizia Pepe Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Patrizia Pepe Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Patrizia Pepe sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Patrizia Pepe Banská Bystrica

Patrizia Pepe Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Patrizia Pepe, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Patrizia Pepe Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Patrizia Pepe Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Patrizia Pepe Banská Bystrica

Reklamácie Patrizia Pepe Banská Bystrica

Vedúci predajne Patrizia Pepe Banská Bystrica

Leták Patrizia Pepe Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Patrizia Pepe? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Patrizia Pepe Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Patrizia Pepe Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Patrizia Pepe je návšteva ľubovoľnej predajne Patrizia Pepe Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Patrizia Pepe Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Patrizia Pepe Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Patrizia Pepe Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Patrizia Pepe. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Patrizia Pepe Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Patrizia Pepe? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Patrizia Pepe v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Patrizia Pepe Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Patrizia Pepe Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Patrizia Pepe Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Patrizia Pepe.

Hodnotenie a recenzie Patrizia Pepe Banská Bystrica

Máte na Patrizia Pepe Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Patrizia Pepe a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Patrizia Pepe Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂