Peckott Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

40

Peckott Banská Bystrica

Peckott Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Peckott v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Peckott Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Peckott, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Peckott Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Peckott Banská Bystrica.

Predajne Peckott Banská Bystrica

Módna spoločnosť Peckott prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Peckott v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Peckott sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Peckott sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Peckott Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Peckott v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Peckott Banská Bystrica.

Mapa Peckott Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Peckott Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Peckott ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Peckott Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Peckott Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Peckott Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Peckott sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Peckott Banská Bystrica

Peckott Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Peckott, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Peckott Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Peckott Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Peckott Banská Bystrica

Reklamácie Peckott Banská Bystrica

Vedúci predajne Peckott Banská Bystrica

Leták Peckott Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Peckott? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Peckott Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Peckott Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Peckott je návšteva ľubovoľnej predajne Peckott Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Peckott Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Peckott Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Peckott Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Peckott. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Peckott Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Peckott? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Peckott v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Peckott Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Peckott Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Peckott Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Peckott.

Hodnotenie a recenzie Peckott Banská Bystrica

Máte na Peckott Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Peckott a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Peckott Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂