Pelo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

54

Pelo Banská Bystrica

Pelo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pelo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pelo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pelo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pelo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pelo Banská Bystrica.

Predajne Pelo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pelo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pelo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pelo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pelo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pelo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pelo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pelo Banská Bystrica.

Mapa Pelo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pelo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pelo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pelo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pelo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pelo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pelo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pelo Banská Bystrica

Pelo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pelo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pelo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pelo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pelo Banská Bystrica

Reklamácie Pelo Banská Bystrica

Vedúci predajne Pelo Banská Bystrica

Leták Pelo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pelo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pelo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pelo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pelo je návšteva ľubovoľnej predajne Pelo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pelo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pelo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pelo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pelo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pelo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pelo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pelo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pelo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pelo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pelo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pelo.

Hodnotenie a recenzie Pelo Banská Bystrica

Máte na Pelo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pelo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pelo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂