Penti Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

46

Penti Banská Bystrica

Penti Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Penti v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Penti Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Penti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Penti Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Penti Banská Bystrica.

Predajne Penti Banská Bystrica

Módna spoločnosť Penti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Penti v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Penti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Penti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Penti Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Penti v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Penti Banská Bystrica.

Mapa Penti Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Penti Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Penti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Penti Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Penti Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Penti Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Penti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Penti Banská Bystrica

Penti Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Penti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Penti Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Penti Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Penti Banská Bystrica

Reklamácie Penti Banská Bystrica

Vedúci predajne Penti Banská Bystrica

Leták Penti Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Penti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Penti Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Penti Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Penti je návšteva ľubovoľnej predajne Penti Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Penti Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Penti Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Penti Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Penti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Penti Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Penti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Penti v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Penti Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Penti Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Penti Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Penti.

Hodnotenie a recenzie Penti Banská Bystrica

Máte na Penti Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Penti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Penti Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂