Playtex Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

53

Playtex Banská Bystrica

Playtex Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Playtex v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Playtex Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Playtex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Playtex Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Playtex Banská Bystrica.

Predajne Playtex Banská Bystrica

Módna spoločnosť Playtex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Playtex v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Playtex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Playtex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Playtex Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Playtex v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Playtex Banská Bystrica.

Mapa Playtex Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Playtex Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Playtex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Playtex Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Playtex Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Playtex Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Playtex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Playtex Banská Bystrica

Playtex Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Playtex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Playtex Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Playtex Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Playtex Banská Bystrica

Reklamácie Playtex Banská Bystrica

Vedúci predajne Playtex Banská Bystrica

Leták Playtex Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Playtex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Playtex Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Playtex Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Playtex je návšteva ľubovoľnej predajne Playtex Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Playtex Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Playtex Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Playtex Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Playtex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Playtex Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Playtex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Playtex v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Playtex Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Playtex Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Playtex Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Playtex.

Hodnotenie a recenzie Playtex Banská Bystrica

Máte na Playtex Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Playtex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Playtex Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂