Plie Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Plie Banská Bystrica

Plie Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Plie v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Plie Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Plie, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Plie Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Plie Banská Bystrica.

Predajne Plie Banská Bystrica

Módna spoločnosť Plie prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Plie v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Plie sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Plie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Plie Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Plie v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Plie Banská Bystrica.

Mapa Plie Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Plie Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Plie ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Plie Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Plie Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Plie Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Plie sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Plie Banská Bystrica

Plie Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Plie, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Plie Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Plie Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Plie Banská Bystrica

Reklamácie Plie Banská Bystrica

Vedúci predajne Plie Banská Bystrica

Leták Plie Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Plie? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Plie Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Plie Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Plie je návšteva ľubovoľnej predajne Plie Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Plie Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Plie Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Plie Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Plie. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Plie Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Plie? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Plie v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Plie Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Plie Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Plie Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Plie.

Hodnotenie a recenzie Plie Banská Bystrica

Máte na Plie Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Plie a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Plie Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂