Polednik Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Polednik Banská Bystrica

Polednik Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Polednik v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Polednik Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Polednik, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Polednik Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Polednik Banská Bystrica.

Predajne Polednik Banská Bystrica

Módna spoločnosť Polednik prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Polednik v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Polednik sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Polednik sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Polednik Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Polednik v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Polednik Banská Bystrica.

Mapa Polednik Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Polednik Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Polednik ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Polednik Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Polednik Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Polednik Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Polednik sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Polednik Banská Bystrica

Polednik Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Polednik, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Polednik Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Polednik Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Polednik Banská Bystrica

Reklamácie Polednik Banská Bystrica

Vedúci predajne Polednik Banská Bystrica

Leták Polednik Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Polednik? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Polednik Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Polednik Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Polednik je návšteva ľubovoľnej predajne Polednik Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Polednik Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Polednik Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Polednik Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Polednik. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Polednik Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Polednik? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Polednik v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Polednik Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Polednik Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Polednik Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Polednik.

Hodnotenie a recenzie Polednik Banská Bystrica

Máte na Polednik Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Polednik a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Polednik Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂