Police Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

46

Police Banská Bystrica

Police Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Police v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Police Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Police, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Police Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Police Banská Bystrica.

Predajne Police Banská Bystrica

Módna spoločnosť Police prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Police v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Police sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Police sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Police Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Police v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Police Banská Bystrica.

Mapa Police Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Police Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Police ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Police Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Police Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Police Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Police sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Police Banská Bystrica

Police Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Police, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Police Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Police Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Police Banská Bystrica

Reklamácie Police Banská Bystrica

Vedúci predajne Police Banská Bystrica

Leták Police Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Police? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Police Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Police Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Police je návšteva ľubovoľnej predajne Police Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Police Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Police Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Police Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Police. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Police Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Police? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Police v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Police Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Police Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Police Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Police.

Hodnotenie a recenzie Police Banská Bystrica

Máte na Police Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Police a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Police Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂