Pollini Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

41

Pollini Banská Bystrica

Pollini Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pollini v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pollini Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pollini, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pollini Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pollini Banská Bystrica.

Predajne Pollini Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pollini prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pollini v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pollini sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pollini sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pollini Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pollini v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pollini Banská Bystrica.

Mapa Pollini Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pollini Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pollini ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pollini Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pollini Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pollini Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pollini sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pollini Banská Bystrica

Pollini Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pollini, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pollini Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pollini Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pollini Banská Bystrica

Reklamácie Pollini Banská Bystrica

Vedúci predajne Pollini Banská Bystrica

Leták Pollini Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pollini? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pollini Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pollini Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pollini je návšteva ľubovoľnej predajne Pollini Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pollini Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pollini Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pollini Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pollini. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pollini Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pollini? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pollini v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pollini Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pollini Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pollini Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pollini.

Hodnotenie a recenzie Pollini Banská Bystrica

Máte na Pollini Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pollini a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pollini Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂