Polly Store Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

84

Polly Store Banská Bystrica

Polly Store Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Polly Store v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Polly Store Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Polly Store, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Polly Store Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Polly Store Banská Bystrica.

Predajne Polly Store Banská Bystrica

Módna spoločnosť Polly Store prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Polly Store v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Polly Store sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Polly Store sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Polly Store Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Polly Store v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Polly Store Banská Bystrica.

Mapa Polly Store Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Polly Store Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Polly Store ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Polly Store Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Polly Store Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Polly Store Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Polly Store sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Polly Store Banská Bystrica

Polly Store Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Polly Store, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Polly Store Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Polly Store Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Polly Store Banská Bystrica

Reklamácie Polly Store Banská Bystrica

Vedúci predajne Polly Store Banská Bystrica

Leták Polly Store Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Polly Store? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Polly Store Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Polly Store Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Polly Store je návšteva ľubovoľnej predajne Polly Store Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Polly Store Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Polly Store Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Polly Store Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Polly Store. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Polly Store Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Polly Store? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Polly Store v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Polly Store Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Polly Store Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Polly Store Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Polly Store.

Hodnotenie a recenzie Polly Store Banská Bystrica

Máte na Polly Store Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Polly Store a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Polly Store Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂