Présence Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

50

Présence Banská Bystrica

Présence Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Présence v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Présence Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Présence, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Présence Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Présence Banská Bystrica.

Predajne Présence Banská Bystrica

Módna spoločnosť Présence prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Présence v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Présence sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Présence sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Présence Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Présence v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Présence Banská Bystrica.

Mapa Présence Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Présence Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Présence ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Présence Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Présence Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Présence Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Présence sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Présence Banská Bystrica

Présence Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Présence, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Présence Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Présence Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Présence Banská Bystrica

Reklamácie Présence Banská Bystrica

Vedúci predajne Présence Banská Bystrica

Leták Présence Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Présence? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Présence Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Présence Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Présence je návšteva ľubovoľnej predajne Présence Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Présence Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Présence Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Présence Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Présence. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Présence Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Présence? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Présence v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Présence Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Présence Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Présence Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Présence.

Hodnotenie a recenzie Présence Banská Bystrica

Máte na Présence Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Présence a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Présence Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂