Pulsar Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

51

Pulsar Banská Bystrica

Pulsar Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pulsar v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pulsar Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pulsar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pulsar Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pulsar Banská Bystrica.

Predajne Pulsar Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pulsar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pulsar v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pulsar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pulsar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pulsar Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pulsar v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pulsar Banská Bystrica.

Mapa Pulsar Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pulsar Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pulsar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pulsar Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pulsar Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pulsar Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pulsar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pulsar Banská Bystrica

Pulsar Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pulsar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pulsar Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pulsar Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pulsar Banská Bystrica

Reklamácie Pulsar Banská Bystrica

Vedúci predajne Pulsar Banská Bystrica

Leták Pulsar Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pulsar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pulsar Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pulsar Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pulsar je návšteva ľubovoľnej predajne Pulsar Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pulsar Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pulsar Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pulsar Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pulsar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pulsar Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pulsar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pulsar v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pulsar Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pulsar Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pulsar Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pulsar.

Hodnotenie a recenzie Pulsar Banská Bystrica

Máte na Pulsar Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pulsar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pulsar Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂