Pure Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

53

Pure Banská Bystrica

Pure Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pure v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pure Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pure, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pure Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pure Banská Bystrica.

Predajne Pure Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pure prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pure v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pure sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pure sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pure Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pure v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pure Banská Bystrica.

Mapa Pure Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pure Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pure ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pure Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pure Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pure Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pure sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pure Banská Bystrica

Pure Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pure, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pure Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pure Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pure Banská Bystrica

Reklamácie Pure Banská Bystrica

Vedúci predajne Pure Banská Bystrica

Leták Pure Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pure? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pure Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pure Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pure je návšteva ľubovoľnej predajne Pure Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pure Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pure Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pure Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pure. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pure Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pure? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pure v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pure Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pure Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pure Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pure.

Hodnotenie a recenzie Pure Banská Bystrica

Máte na Pure Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pure a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pure Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂