Regatta Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

49

Regatta Banská Bystrica

Regatta Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Regatta v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Regatta Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Regatta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Regatta Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Regatta Banská Bystrica.

Predajne Regatta Banská Bystrica

Módna spoločnosť Regatta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Regatta v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Regatta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Regatta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Regatta Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Regatta v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Regatta Banská Bystrica.

Mapa Regatta Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Regatta Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Regatta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Regatta Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Regatta Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Regatta Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Regatta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Regatta Banská Bystrica

Regatta Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Regatta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Regatta Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Regatta Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Regatta Banská Bystrica

Reklamácie Regatta Banská Bystrica

Vedúci predajne Regatta Banská Bystrica

Leták Regatta Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Regatta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Regatta Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Regatta Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Regatta je návšteva ľubovoľnej predajne Regatta Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Regatta Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Regatta Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Regatta Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Regatta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Regatta Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Regatta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Regatta v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Regatta Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Regatta Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Regatta Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Regatta.

Hodnotenie a recenzie Regatta Banská Bystrica

Máte na Regatta Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Regatta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Regatta Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂