Relax Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

57

Relax Banská Bystrica

Relax Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Relax v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Relax Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Relax, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Relax Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Relax Banská Bystrica.

Predajne Relax Banská Bystrica

Módna spoločnosť Relax prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Relax v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Relax sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Relax sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Relax Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Relax v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Relax Banská Bystrica.

Mapa Relax Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Relax Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Relax ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Relax Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Relax Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Relax Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Relax sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Relax Banská Bystrica

Relax Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Relax, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Relax Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Relax Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Relax Banská Bystrica

Reklamácie Relax Banská Bystrica

Vedúci predajne Relax Banská Bystrica

Leták Relax Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Relax? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Relax Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Relax Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Relax je návšteva ľubovoľnej predajne Relax Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Relax Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Relax Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Relax Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Relax. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Relax Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Relax? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Relax v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Relax Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Relax Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Relax Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Relax.

Hodnotenie a recenzie Relax Banská Bystrica

Máte na Relax Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Relax a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Relax Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂