Rimowa Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

115

Rimowa Banská Bystrica

Rimowa Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Rimowa v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rimowa Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rimowa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rimowa Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rimowa Banská Bystrica.

Predajne Rimowa Banská Bystrica

Módna spoločnosť Rimowa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rimowa v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rimowa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rimowa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Rimowa Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rimowa v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rimowa Banská Bystrica.

Mapa Rimowa Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rimowa Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rimowa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rimowa Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Rimowa Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rimowa Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rimowa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rimowa Banská Bystrica

Rimowa Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Rimowa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rimowa Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rimowa Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Rimowa Banská Bystrica

Reklamácie Rimowa Banská Bystrica

Vedúci predajne Rimowa Banská Bystrica

Leták Rimowa Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Rimowa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rimowa Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Rimowa Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rimowa je návšteva ľubovoľnej predajne Rimowa Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rimowa Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rimowa Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Rimowa Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rimowa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rimowa Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Rimowa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rimowa v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rimowa Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rimowa Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Rimowa Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rimowa.

Hodnotenie a recenzie Rimowa Banská Bystrica

Máte na Rimowa Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rimowa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rimowa Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár