Rockino Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

79

Rockino Banská Bystrica

Rockino Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Rockino v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rockino Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rockino, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rockino Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rockino Banská Bystrica.

Predajne Rockino Banská Bystrica

Módna spoločnosť Rockino prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rockino v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rockino sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rockino sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Rockino Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rockino v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rockino Banská Bystrica.

Mapa Rockino Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rockino Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rockino ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rockino Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Rockino Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rockino Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rockino sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rockino Banská Bystrica

Rockino Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Rockino, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rockino Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rockino Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Rockino Banská Bystrica

Reklamácie Rockino Banská Bystrica

Vedúci predajne Rockino Banská Bystrica

Leták Rockino Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Rockino? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rockino Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Rockino Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rockino je návšteva ľubovoľnej predajne Rockino Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rockino Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rockino Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Rockino Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rockino. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rockino Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Rockino? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rockino v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rockino Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rockino Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Rockino Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rockino.

Hodnotenie a recenzie Rockino Banská Bystrica

Máte na Rockino Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rockino a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rockino Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár