Rogelli Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

92

Rogelli Banská Bystrica

Rogelli Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Rogelli v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rogelli Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rogelli, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rogelli Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rogelli Banská Bystrica.

Predajne Rogelli Banská Bystrica

Módna spoločnosť Rogelli prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rogelli v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rogelli sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rogelli sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Rogelli Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rogelli v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rogelli Banská Bystrica.

Mapa Rogelli Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rogelli Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rogelli ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rogelli Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Rogelli Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rogelli Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rogelli sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rogelli Banská Bystrica

Rogelli Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Rogelli, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rogelli Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rogelli Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Rogelli Banská Bystrica

Reklamácie Rogelli Banská Bystrica

Vedúci predajne Rogelli Banská Bystrica

Leták Rogelli Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Rogelli? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rogelli Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Rogelli Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rogelli je návšteva ľubovoľnej predajne Rogelli Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rogelli Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rogelli Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Rogelli Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rogelli. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rogelli Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Rogelli? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rogelli v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rogelli Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rogelli Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Rogelli Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rogelli.

Hodnotenie a recenzie Rogelli Banská Bystrica

Máte na Rogelli Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rogelli a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rogelli Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár