Roja Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

78

Roja Banská Bystrica

Roja Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Roja v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Roja Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Roja, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Roja Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Roja Banská Bystrica.

Predajne Roja Banská Bystrica

Módna spoločnosť Roja prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Roja v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Roja sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Roja sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Roja Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Roja v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Roja Banská Bystrica.

Mapa Roja Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Roja Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Roja ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Roja Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Roja Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Roja Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Roja sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Roja Banská Bystrica

Roja Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Roja, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Roja Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Roja Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Roja Banská Bystrica

Reklamácie Roja Banská Bystrica

Vedúci predajne Roja Banská Bystrica

Leták Roja Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Roja? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Roja Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Roja Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Roja je návšteva ľubovoľnej predajne Roja Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Roja Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Roja Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Roja Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Roja. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Roja Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Roja? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Roja v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Roja Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Roja Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Roja Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Roja.

Hodnotenie a recenzie Roja Banská Bystrica

Máte na Roja Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Roja a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Roja Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár